Text Size
Záchranařina Plochy a voda Pátrání Vážany nad Litvou

Pátrání Vážany nad Litvou

11.1.2010 – praktický zásah Vážany nad Litvou

V dopoledních hodinách mě kontaktovala policie České republiky a požádala mě o pomoc při hledání pohřešované osoby. Osoba byla naposledy viděna v noci ze čtvrtka na pátek. S Helenkou a Aťenkou jsme prohledávali plochy s navátým sněhem podél cesty kudy osoba běžně chodila (tyto plochy byly již prohledány hasiči a policií v předešlých dnech). Závěje dosahovaly místy až metr a půl, pokryté ledovou vrstvou. Po prohledání cca 4km dlouhého úseku jsme práci ukončili – pohřešovaná osoba nenalezena.

Foto zde

Milan Oliva - atestovaný psovod Ministerstva vnitra
zdroj: http://malimit.wu.cz/zasahy.php

Vážany nad Litavou, Hrušky - Policisté pátrají po čtyřiatřicetiletém muži. Příbuzní jeho zmizení nahlásili v pátek večer. Podle nich by se měl muž pohybovat v okolí Vážan nad Litavou a Hrušek. Mají vážnou obavu o jeho život.

Zdroj: Vyškovský deník.cz

Policisté žádají o pomoc také obyvatele Vážan nad Litavou, Hrušek a blízkého okolí, aby v případě jakýchkoliv informací k osobě pohřešovaného muže kontaktovali ihned linku tísňového volání 158.

Pohřešovaný muž je velmi statné postavy výšky 185 až 190 cm. Je silný, má krátké černé vlasy, obličej oválného tvaru a měl by mít na sobě modré teplákové kalhoty a šedou bundu.

Databáze pohřešovaných osob MV ČR