Text Size

Kynoložka, která prohledávala Tróju:

Kynoložka, která prohledávala Tróju:
Anička tu může ještě být!
PRAHA - Rodiče Aničky Janatkové (9) z pražské troje se sami snaží svou milovanou holčičku najít stůj co stůj. Po neúspěšné nabídce 3,5 milionu nyní začali pátrat na vlastní pěst. O pomoc prostřednictvím známého požádali kynoložku Veroniku Zemanovou z Brna. Ta tvrdí, že Anička může klidně ještě být v troji! Policie přitom pátrání v oblasti zmizení už ukončila.
Richard Veselý
Veronika Zemanová se psem Arminem a fenkou Connie v noci ze soboty na neděli prohledávala oblast v Troji, kde se Anička ztratila. Reportérům Blesk.cz se ji podařilo kontaktovat. Oblast podle jejích slov ještě zdaleka není dokonale propátraná a Anička tam může ještě stále být!
Blesk: Jak jste se k pátrání po Aničce dostala?
„Pátrala jsem na žádost rodiny. Kontaktovali mne přes známého v sobotu v osm hodin večer a za tři hodiny už jsme byli na místě. Zůstali jsme tam až do pěti do rána.“
Blesk: Kde všude jste pátrali?
„Místo, kde jsme hledali, bylo vybráno podle in-formací od senzibilů a také podle toho, kde policie pátrala méně. Prostor jsme si rozdělili na sektory  a prohledávali jsme lesíky a křoviny. Hledali jsme i na třech zahrádkách, kam nás jejich majitel pustil.“

Celý článek...

Rozhovor pro televizi BTV

Povídání o záchranné kynologii, které jsme nepředvedli úplně na profesionální úrovni :-)))

 

Video Destruction 2010

Cvičení DESTRUCTIOPN 2010, kterého jsme se s Arminem zůčastnily a v následujícím závodě týmů obhájili 3. místo.

Ukázky Střelice 2008

Zásah Znojmo 2008

Záchranáři hledají dítě

Záchranáři hledají dítě (4) a dělníka. Zavinila tragédii chyba plynařů?
Peklo v Brně!


Výbuch! Trosky létají vzduchem. Zranění lidé sténají bolestí a hledají příbuzné v troskách. To není válka. 

 
Činžovní dům v centru Brna se roztrhl po ohromném výbuchu plynu včera krátce po poledni. Více než sedmdesát lidí přišlo za pár vteřin o střechu nad hlavou. Hasiči vyprostili ženu, která však večer zemřela v Úrazové nemocnici. Posledním, koho záchranáři v troskách domu v Tržní ulici nenašli, je čtyřleté dítě!

 

Celý článek...

Cvičení Kanice 2006


Ve spolupráci Českého červeného kříže a HZS Kanice jsme zorganozovali větší cvičení, zaměřené na hledání ztracených osob.


Přednáška pro školáky

Přednáška na téma: Jak se chovat ke zvířeti    

S vedením našeho KK Babice jsme přednášeli na základní škole Křídlovická.
V přednášce jsme se zaměřili na téma "Jak se chovat ke zvířatům, odpovědnost majitelů zvířat a pokousání psem". V praktické části jsme předvedli dětem základní poslušnosti, vyhledání a obrany.

Doufejme, že si děti odnesli alespoň část poznatků.