Text Size

Internátní pobyt psa - nyní 1 volné místo!

Nezvládáte svého psa?

Nemáte čas vychovat a vycvičit psa?

Pes se nechová podle pravidel Vaší domácnosti?

Nebo jste ze skupiny lidí, kteří vychovat a vycvičit psa prostě neumí?

 

Pokud jste si alespoň na jednu otázku odpověděli kladně, měli byste situaci řešit. Problémy se psem nikdy nepřejdou, pouze se budou stupňovat.

Kromě klasických poradenských a výcvikových hodin nabízíme i internátní pobyt psa.

Co je internátní pobyt?

Psa přijmeme na 10 - 12 týdnů, postaráme se o jeho socializaci s lidmi, se psy a ostatními zvířaty žijících kolem rodinného domu. Dále psa naučíme základům slušného chování v lidské společnosti a základům poslušnosti.

Jaký je průběh pobytu?

Vašeho pejska přijmeme vždy na 14 dní adaptace. 2 týdny jsou ideální dobou, aby jsme poznali povahu a problémy psa. Tento čas je i pro psa důležitý k adaptaci na cizí prostředí a projevení své podstaty. Během adaptace psa vedeme k základním pravidlům chování ve smíšené smečce lidí a zvířat.

Následuje vlastní internátní pobyt, který je již plně zaměřen na převýchovu, výcvik a potlačení nežádoucího chování. Během poslední třetiny pobytu dojíždí majitel cca 1x týdně na výcvik za jeho psem. Tato fáze je nejdůležitější, protože psa naučíme nové věci, které majitel musí převzít a vyžadovat po psu i po skončení internátu.

Konečný efekt internátního pobytu je již na majiteli psa. Pokud doma vše půjde do starých kolejí, pes se vrátí ke svému původnímu chování. Pokud však majitel bude dodržovat základní pravidla, život s jeho psem se stane příjemným.

Cena internátního pobytu psa je nastavena podle potřeb majitele. Základní sazba pro většinu psů dělá 400,- Kč / den.